ROMUVOS GARBĖ 2017
Jokūbas Pelanskis, 4a klasė METŲ FIZIKAS IR METŲ CHEMIKAS |
||||||
Ričardas Navickas, 2a klasė METŲ MATEMATIKAS |
||||||
Ignė Laurynaitė, 2a klasė
|
||||||
Kotryna Onaitytė, 1c klasė
|
||||||
Emilija Japertaitė, 2a klasė
|
||||||
Paulius Užgalis, 3a klasė
|
||||||
Jovaras Šimulis, 3a klasė
|
||||||
Ignas Kaveckas, 3b klasė METŲ GEOGRAFAS - Geografijos olimpiados miesto etapas - IV vieta - Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos konkurso „Mano gaublys“ - I vieta |
||||||
Benediktas Trumpulis, 3c klasė METŲ BIOLOGAS - Biologijos eksperimento „Fitoremediacijos panaudojimas valant dirvožemius, užterštus toksinėmis medžiagomis " organizatorius ir vykdytojas |
||||||
Kristijonas Žalys, 4a klasė METŲ INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ ŽINOVAS - Biologijos olimpiados miesto etapas - III vieta - Meninio skaitymo anglų kalba konkursas - II vieta - Šiaulių apskrities mokinių komandinis matematikos uždavinių sprendimo konkursas – II vieta |
||||||
Tautvydas Viliopas, 2a klasė METŲ TECHNOLOGAS -Technologijų olimpiados miesto etapas - II vieta - Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, Lietuvos edukologijos universiteto nominacija |
||||||
Dovilė Gustytė, 4e klasė METŲ AKTYVISTĖ |
||||||
Jūratė Šulskytė „GERUMO AITVARO“ NOMINANTĖ Tradicinė „Gerumo aitvaro“ nominacija šiais metais skiriama Jūratei Šulskytei. Tai kukli, mandagi, kultūringa ,visada pasiruošusi padėti mergina, besirūpinanti savo močiute, prižiūrinti benamius gyvūnus. |
||||||
Milda Zurbaitė, 4c klasė - 49-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas – II laipsnio diplomas prozos sekcijoje, sidabro medalis - Jaunųjų filologų konkurso miesto etapas – nugalėtoja - Šiaulių krašto mokinių vieno žanro kūrybos konkursas – laureatė - XI Respublikinis jaunųjų dramaturgų konkursas – laureatė, I vieta |
||||||
Airidas Labinas, 4d klasė - 49-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas - I laipsnio diplomas prozos sekcijoje, aukso medalis - Moksleivių trumposios prozos konkursas (Lietuvos edukologijos universitetas) – I vieta |
||||||
Karolina Ignotaitė, 4a klasė - Jaunųjų filologų konkurso miesto etapas – nugalėtoja |
||||||
Emilija Dobrovolskytė, 1c klasė - Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapas - III vieta |
||||||
Ieva Auškalnytė, 3a klasė - Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapas - III vieta - Samprotaujamųjų rašinių konkursas - I vieta - Raštingumo konkursas - III vieta |
||||||
Miglė Lazdauskytė, 2c klasė - Meninio skaitymo konkurso miesto etapas - II vieta. |
||||||
Elžbieta Stankūnaitė 2d klasė - Anglų kalbos konkurso miesto etapas – III vieta |
||||||
Paulina Buitvidaitė, 3a klasė - 24-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada - ŠMM pagyrimo raštas - Rusų (užsienio) kalbos olimpiados miesto etapas - I vieta - Šiaulių apskrities rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas - II vieta |
||||||
Benas Česnauskas, 1a klasė - Biologijos olimpiados miesto etapas - III vieta - Chemijos olimpiados miesto etapas - III vieta - Šiaulių apskrities 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada – I vieta - Šiaulių apskrities mokinių komandinis matematikos uždavinių sprendimo konkursas – II vieta |
||||||
Rūta Švambarytė, 2a klasė - Istorijos olimpiados miesto etapas - II vieta - Biologijos olimpiados miesto etapas - III vieta |
||||||
Arnas Šmita, 1a klasė - Biologijos olimpiados miesto etapas - III vieta |
||||||
Greta Petrauskaitė, 2a klasė - Biologijos olimpiados miesto etapas - III vieta - Matematikos olimpiada - konkursas - II vieta - Atidžiojo grožinių kūrinių skaitymo konkursas – I vieta - Konkursas „Taisyklinga kalba – vertybė“ - III vieta |
||||||
Eglė Tankelevičiūtė, 3a klasė - Fizikos olimpiados miesto etapas - III vieta - Informacinių technologijų konkurso BEBRAS I etapas – II vieta Šiaulių mieste |
||||||
Vakarė Gotautaitė, 1a klasė 9 klasių mokinių istorijos olimpiada – II vieta |
||||||
Eglė Genytė, 1c klasė - 9 klasių mokinių istorijos olimpiada – III vieta |