ŠMSM organizuojamų šalies ir tarptautinių olimpiadų laimėtojai
KAROLIS PAŽARAUSKAS (mokosi gimnazijoje)
2021-2022 m.m. : Lietuvos mokinių fizikos olimpiados, respublikinis turas, III vieta (mokytojas Romualdas Uža)
ALISA KULIKAUSKAITĖ (mokosi gimnazijoje)
2021-2022 m.m. : Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados respublikinis turas, II vieta (mokytoja Natalija Jackus)
GODA SAMALIONYTĖ (mokosi gimnazijoje)
2021-2022 m.m. : Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados respublikinis turas, I vieta (mokytoja Dalia Vėlaitienė)
2020–2021 m. m.: Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados respublikinis turas, II vieta (mokytoja Dalia Vėlaitienė)
KAROLINA MATEIKAITĖ (baigė gimnaziją 2022 m.)
2020–2021 m. m.: Šalies rusų kalbos olimpiada, I vieta ir ministro Pagyrimo raštas už labai gerą meninį skaitymą (mokytoja Natalija Jackus)
2019-2020 m.m. - Lietuvos mokinių respublikinė rusų kalbos olimpiada II vieta. (mokytoja Natalija Jackus)
2018-2019 m.m. - 26-osios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus)
Nuo 2022 m. studijuoja VU.
VAKARĖ GOTAUTAITĖ (baigė gimnaziją 2020 m.)
2018-2019 m.m. - 29-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja Nida Vaigauskienė)
Nuo 2020 m. studijuoja VU.
IGNĖ LAURYNAITĖ (baigė gimnaziją 2019 m.)
2018-2019 m.m. - Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja Giedrė Samalionienė) 2018-2019 m.m. - 51-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Giedrė Samalionienė)
Nuo 2019 m. studijuoja VU.
JUSTINAS TURČAK ( mokosi gimnazijoje)
2020–2021 m. m.: Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, I vieta (mokytojas Romualdas Uža) Respublikinė fizikos olimpiada, I vieta (mokytojas Romualdas Uža) Respublikinė astronomijos olimpiada, I vieta
2019-2020 m.m. - 18-oji Lietuvos mokinių respublikinė astronomijos olimpiada I vieta.
2019-2020 m.m. - Tarptautinė astronomijos olimpiada III vieta.
2018-2019 m.m. - 30-ojo fizikos čempionato III vietos laimėtojas ( mokytojas Romualdas Ūža) 2018-2019 m.m. - 67-oje Lietuvos mokinių fizikos olimpiadoje įteiktas ŠMSM pagyrimo raštas (mokytojas Romualdas Ūža)
EMILIJA JAPERTAITĖ (mokosi gimnazijoje)
2016-2017 m.m. Respublikinės rusų kalbos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus) 2017-2018 m.m. Respublikinės rusų kalbos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus)
Nuo 2019 m. studijuoja Vilniaus Gedimino technikos universitete.
NAGLIS MIKALKĖNAS (mokosi gimnazijoje)
2018-2019 m.m. - 25-oje Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje įteiktas ŠMSM pagyrimo raštas (mokytoja Simona Zonienė)
RIČARDAS NAVICKAS (baigė gimnaziją 2019 m.)
2018-2019 m.m. - 50-oji tarptautinė fizikos olimpiada, bronzos medalis. (mokytojas Romualdas Uža)
2018-2019 m.m. - 30-ojo fizikos čempionato III vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža) 2018-2019 m.m. - 67-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Ūža)
2017-2018 m.m. ES gamtos mokslų olimpiados sidabro medalio laimėtojas (mokytojai R. Uža, L. Kneižienė, T. Šeporaitienė) 2017-2018 m.m. Tarptautinė fizikos olimpiadoje įteiktas pagyrimo raštas (mokytojas R. Uža) 2016-2017 m.m. Tarptautinės gamtos mokslų olimpiados III vietos laimėtojas (mokytojai Lina Kneižienė, Genovaitė Stankevičienė, Romualdas Uža).
2016-2017 m.m. Fizikos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža)
Nuo 2019 m. studijuoja kembridžo universitete.
JOKŪBAS PELANSKIS (gimnaziją baigė 2017 m.)
2013-2014 m.m. Fizikos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža). 2014-2015 m.m. Chemijos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja Teresė Šėporaitienė). 2014-2015 m.m. Fizikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža). 2015-2016 m.m. 47- osios tarptautinės fizikos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja Aurelija Pelanskienė). 2015-2016 m.m. Fizikos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja Aurelija Pelanskienė).
2016-2017 m.m. Chemijos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja Teresė Šėporaitienė) 2016-2017 m.m. Fizikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja Aurelija Pelanskienė) 2016-2017 m.m. 48-osios tarptautinės fizikos olimpiados sidabro medalio laimėtojas (mokytoja Aurelija Pelanskienė)
Nuo 2017 m. studijuoja Kembridžo universitete gamtos mokslus.
JULIJA NOVIKOVA (gimnaziją baigė 2016 m.)
2014-2015 m.m. Lietuvos mokinių rusų kalbos (užsienio) olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus). Tolimesnė karjera Nuo 2016 m. studijuoja Vilniaus Gedimino technikos universitete architektūrą.
ARNAS DIKTANAS (gimnaziją baigė 2015 m.)
2013-2014 m.m. Geografijos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja Egidija Katilavičienė). 2014-2015 m.m. Geografijos olimpiados II vietos laimėtojas. (mokytoja Egidija Katilavičienė). Tolimesnė karjera Nuo 2015 m. studijuoja Vilniaus Gedimino technikos universitete Orlaivių pilotavimą.
IEVA IVANOVA (gimnaziją baigė 2015 m.)
2013-2014 m.m. Lietuvos mokinių rusų kalbos (užsienio) olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus). Tolimesnė karjera Nuo 2015 m. studijuoja Šiaulių universitete anglų filologiją (su gretutine kryptimi - vertimas raštu).
GERDA MIKELIONYTĖ (gimnaziją baigė 2015 m.)
2013-2014 m.m. Anglų kalbos respublikinės olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Diana Nemeikienė). Tolimesnė karjera Nuo 2015 m. studijuoja Anglijoje University of Sheffield anglų kalbą ir lingvistiką.
JUSTINAS RUMBUTIS (gimnaziją baigė 2014 m.)
2011-2012 m.m. Fizikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža). 2012-2013 m.m. Fizikos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža). 2012-2013 m.m. 44-osios tarptautinės fizikos olimpiados IV vietos laimėtojas. (mokytojas Romualdas Uža). 2013-2014 m.m. Fizikos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža). 2013-2014 m.m. 45- osios tarptautinės fizikos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytojas Romualdas Uža).
Šiuo metu mokosi Mančesterio universitete, fiziką.
RADVILĖ JUOZAPAITYTĖ (gimnaziją baigė 2014 m.)
2010-2011 m.m. Technologijų olimpiados „Etninio tapatumo išraiška šiuolaikinėje aplinkoje“ III vietos laimėtoja (mokytoja Armidija Biliuvienė). 2011-2012 m.m. Dailės olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja Daiva Petrylienė). Tolimesnė karjera Nuo 2014 m. studijuoja Vilniaus dailės akademijoje scenografiją.
KRISTINA NORMANTAITĖ (gimnaziją baigė 2013 m.)
2011-2012 m.m. Rusų kalbos (užsienio) olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus).
Tolimesnė karjera Nuo 2013 m. studijuoja Vilniaus universitete Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute politikos mokslus. Dirba nevyriausybinėje organizacijoje „Žmogaus teisių stebėjimo institutas“ .
AUŠRINĖ DIRŽINSKAITĖ (gimnaziją baigė 2013 m.)
2010-2011m.m. Antikos kultūros olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Vėlaitienė). 2012-2013 m.m. Lotynų kalbos ir antikos olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Vėlaitienė). Tolimesnė karjera Nuo 2013 m. studijuoja Vilniaus universitete Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute politikos mokslus. Dirba Všį Europos namai projektų koordinatore (koordinuoja projektus "Žinau, ką renku", "Eurodebatai" ir kt.
MARGARITA DORONINA (gimnaziją baigė 2012 m.)
2010-2011 m.m. Rusų kalbos (užsienio) olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus).
AURELIJA ČETVERGAITĖ (gimnaziją baigė 2012 m.)
2010-2011m.m. Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams II vietos laimėtoja (mokytoja Dalia Vėlaitienė). Tolimesnė karjera 2012-2016 m.m. Kauno technologijos universitete įgijo finansų apskaitos bakalauro laipsnį (specializacija – auditas). Nuo 2016 m. dirba UAB "Ernst & Young Baltic" auditore.
VIKTORIJA POLETAJEVA (gimnaziją baigė 2011 m.)
2009-2010 m.m. Rusų kalbos (užsienio) olimpiados IIi vietos laimėtoja (mokytoja Natalija Jackus).