2015-2016 m.m. modulių ir pasirenkamųjų dalykų pasiūla

 

2015-2016 m.m. modulių ir pasirenkamųjų dalykų pasiūla I klasėms

Eil. Nr.

Dalykas

Modulio pavadinimas

Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį

Mokytojo v.p.

  1.  

Lietuvių kalba ir literatūra

Rašybos ir skyrybos vingrybės

Pagrindinį

Dalia Vėlaitienė

  1.  

Lietuvių kalba ir literatūra

Mokomės rašyti be klaidų

Patenkinamąjį

Giedrė Samalionienė

  1.  

Lietuvių kalba ir literatūra

Tekstas ir jo prasmės

Aukštesnįjį

Giedrė Samalionienė

  1.  

Lietuvių kalba ir literatūra

Sakinys tekste

Pagrindinį

Rasida Laurinavičienė

  1.  

Lietuvių kalba ir literatūra

Samprotavimo rašinio pradžiamokslis

Pagrindinį

Rasa Malinauskienė

  1.  

Lietuvių kalba ir literatūra

Sintaksės aktualijos

Patenkinamąjį

Dana Streckienė

  1.  

Lietuvių kalba ir literatūra

Teksto rašymo paslaptys

Aukštesnįjį

Dalia Četvergienė

  1.  

Chemija

Įdomioji chemija

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Teresė Šėporaitienė

  1.  

Biologija

Žinok daugiau, mokėk geriau

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Lina Kneižienė

 

Eil. Nr.

Dalykas

Pasirenkamojo dalyko ar projekto pavadinimas

Mokytojo v.p.

  1.  

Anglų kalba

,,Turizmas ir aptarnavimas anglų kalba"

Irma Adomavičienė

2. 

Biologija

„Žaliasis pasaulis“

Lina Kneižienė

 

 

2015-2016 m.m. modulių ir pasirenkamųjų dalykų pasiūla II klasėms

Eil. Nr.

Dalykas

Modulio pavadinimas

Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį

Mokytojo v.p.

1.

Matematika

„Matematika tau“

Aukštesnįjį

D. Alasauskienė

2. 

Matematika

„Matematikos skyrių kartojimas“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

D. Turauskienė

3. 

Matematika

„ Matematika nuo pradžių“

Patenkinamąjį ir aukštesnįjį

E.Klimaitė

4. 

Matematika

„Kartojame matematiką“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

V.Daugelavičiūtė

5. 

Matematika

„Mokausi matematikos“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

R. Švobaitė

6. 

Matematika

„Rinktiniai matematikos klausimai“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

J. Balsevičienė

7. 

Matematika

„Prisimink. Pamąstyk. Pritaikyk“

Patenkinamąjį ir aukštesnįjį

Z. Savickienė

 

Eil. Nr.

Dalykas

Pasirenkamojo dalyko ar projekto pavadinimas

Mokytojo v.p.

  1.  

 

 

 

 

 

2015-2016 m.m. modulių ir pasirenkamųjų dalykų pasiūla III klasėms

Eil. Nr.

Dalykas

Modulio pavadinimas

Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį

Mokytojo v.p.

1.

Anglų kalba

„Anglų kalbos įgūdžių tobulinimas“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

D. Nemeikienė

2. 

Anglų kalba

„Tobulinkime anglų kalbos įgūdžius“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

R. Švedienė

3. 

Anglų kalba

„Skaitymo ir klausymo strategijos mokantis anglų kalbos“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

I. Adomavičienė

4. 

Anglų kalba

„Rašykime angliškai“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

E. Kazlauskienė

5. 

Anglų kalba

,,Kalbėjimo įgūdžių tobulinimas"

Pagrindinį ir aukštesnįjį

V. Balandienė

6. 

Fizika

Fizikos uždavinių analizė

Pagrindinį ir aukštesnįjį

R. Uža

7. 

Lietuvių kalba ir literatūra

Tekstas ir jo sąsajos su kontekstu

Patenkinamąjį, pagrindinį ir aukštesnįjį

Giedrė Samalionienė

8. 

Lietuvių kalba ir literatūra

Pastraipos kūrimo strategija

Patenkinamąjį

Gitana Trinkaitė

9. 

Istorija

Istorijos šaltinių analizė

Patenkinamąjį ir pagrindinį

K. Karošaitė

10. 

Matematika

„Viskas apie modulį“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Z. Savickienė

11. 

Matematika

„Geometrijos uždaviniai“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

V.Daugelavičiūtė

12. 

Matematika

„Uždavinių sprendimo praktikumas“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

D. Turauskienė

13. 

Matematika

„Matematikos labirintuose“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

R. Švobaitė

14. 

Matematika

„Išmok. Pakartok. Susistemink“|

Patenkinamąjį ir pagrindinį

E.Klimaitė

15. 

Matematika

„Matematikos kartojimo uždavinių sprendimo praktikumas“

Patenkinamąjį

D. Alasauskienė

16. 

IT

„Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

Nijolė Bružaitė

17. 

Istorija

„Šaltinių labirintuose“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

K.Karošaitė

18. 

Istorija

„Istorija šaltiniuose“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

I.Lentinienė

19. 

Biologija

Biologija praktiškai

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Lina Kneižienė

20. 

Chemija

Organinių junginių chemija

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Teresė Šėporaitienė

 

Eil. Nr.

Dalykas

Pasirenkamojo dalyko ar projekto pavadinimas

Mokytojo v.p.

1.

Anglų kalba

 „Verslo anglų kalba“

D. Nemeikienė

2. 

Anglų kalba

 „ Turizmas ir aptarnavimas anglų kalba"

I. Adomavičienė

3. 

Anglų kalba

,,Dailė anglų kalba"

I. Adomavičienė

4. 

 

Braižyba 

A.Biliuvienė

5. 

 

Verslumo pradmenys

Ingrida Saunorienė

6. 

 

Karjeros planavimas

Ingrida Saunorienė

7. 

 

Teisės pagrindai

Ingrida Saunorienė

8. 

 

Lyderystė

Ingrida Saunorienė

9. 

 

Ekonomika

Jūratė Balsevičienė

 

 

2015-2016 m.m. modulių ir pasirenkamųjų dalykų pasiūla IV klasėms

Eil. Nr.

Dalykas

Modulio pavadinimas

Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį

Mokytojo v.p.

1.

Anglų kalba

„Anglų kalbos komunikacinių gebėjimų tobulinimas“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

V. Latožienė

2. 

Anglų kalba

„Anglų kalbos įgūdžių tobulinimas“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

D. Nemeikienė

3. 

Anglų kalba

„Tobulinkime anglų kalbos įgūdžius“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

R. Švedienė

4. 

Anglų kalba

„Rašykime angliškai“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

J. Alasauskienė

5. 

Anglų kalba

„Skaitymo ir klausymo strategijos mokantis anglų kalbos“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

I. Adomavičienė

6. 

Fizika

Apibendrinamoji fizika

Pagrindinį ir aukštesnįjį

R. Uža

7. 

Lietuvių kalba ir literatūra

Asmens sampratos raida literatūroje

Patenkinamąjį, pagrindinį ir aukštesnįjį

Giedrė Samalionienė

8. 

Lietuvių kalba ir literatūra

Rašinio dėlionė

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Gitana Trinkaitė

9. 

Matematika

„Pakartokime matematiką“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

D. Alasauskienė

10. 

Matematika

„Matematika nuo ... iki“

Patenkinamąjį

Z. Savickienė

11. 

Matematika

„Ruoškis matematikos egzaminui“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

V.Daugelavičiūtė

12. 

Matematika

„Teminis ir kompleksinis matematikos kurso kartojimas“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

D. Turauskienė

13. 

Matematika

„Rinktiniai matematikos uždaviniai“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

J. Balsevičienė

14. 

Matematika

„Kompleksinio kartojimo uždaviniai“

Patenkinamąjį ir pagrindinį

E.Klimaitė

15. 

IT

„Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą“

Aukštesnįjį

Nijolė Bružaitė

16. 

Istorija

Pasaulio ir Lietuvos istorijos paradigmos

Pagrindinį ir aukštesnįjį

N.Vaigauskienė

17. 

Istorija

„Istorija šaltiniuose“

Pagrindinį ir aukštesnįjį

I.Lentinienė

18. 

Geografija

Bendroji geografija

Pagrindinį ir aukštesnįjį

E.Katilavičienė

19. 

Biologija

Ląstelės biologija ir chemija

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Lina Kneižienė

20. 

Chemija

Bendroji chemija

Pagrindinį ir aukštesnįjį

Jurgita Kušleikienė

 

Eil. Nr.

Dalykas

Pasirenkamojo dalyko ar projekto pavadinimas

Mokytojo v.p.

  1.  

 

Braižyba

  1. Biliuvienė
  1.  

Etika

Teisė

Ingrida Saunorienė

  1.  

Etika

Karjeros planavimas

Ingrida Saunorienė

  1.  

Anglų
kalba

„Verslo anglų kalba“

D. Nemeikienė

  1.  

Anglų
kalba

„ Turizmas ir aptarnavimas anglų kalba"

I. Adomavičienė

  1.  

Anglų
kalba

,,Dailė anglų kalba"

I. Adomavičienė

7.
 
Jūratė Balsevičienė