ROMUVOS GARBĖ 2021
LAUREATAI PAGAL NOMINACIJAS
GODA SAMALIONYTĖ, 1a klasė
METŲ LIETUVIŲ KALBOS ŽINOVAS
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto turas, I vieta
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados respublikinis turas, II vieta
Lietuvių kalbos viktorina „Kalbos namai“, I vieta
KAROLINA MATEIKAITĖ, 3c klasė
METŲ UŽSIENIO KALBŲ ŽINOVAS
Rusų kalbos olimpiados miesto turas, I vieta
Šalies rusų kalbos olimpiada, I vieta ir ministro Pagyrimo raštas už labai gerą meninį skaitymą
Šiaulių apskrities raiškiojo skaitymo konkursas, I vieta
JUSTINAS TURČAK, 4c klasė
METŲ GAMTOS MOKSLŲ ŽINOVAS
Matematikos olimpiados miesto turas, I vieta
Fizikos olimpiados miesto turas, I vieta
Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, I vieta
Respublikinė fizikos olimpiada, I vieta
Chemijos olimpiados miesto turas, II vieta
Geografijos olimpiados miesto turas, II vieta
LMIO informatikos olimpiados miesto turas, I vieta
Respublikinė astronomijos olimpiada, I vieta
FAUSTAS BORDIUGOVAS, 3b klasė
METŲ SOCIALINIŲ MOKSLŲ ŽINOVAS
Istorijos olimpiados miesto turas, II vieta
ARMANDAS PRIBELSKIS, 4b klasė
METŲ MENININKAS
Istorijos olimpiados miesto turas, III vieta
KAROLIS PAŽARAUSKAS, 1b klasė
METŲ ATRADIMAS
Fizikos olimpiados miesto turas, I vieta
Chemijos olimpiados miesto turas, I vieta
Biologijos olimpiados miesto turas, III vieta
Dalyvavimas respublikinėje fizikos olimpiadoje, gautas pagyrimo raštas
DOMAS NEMANIUS, 4a klasė
METŲ TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ ŽINOVAS
LMIO informatikos olimpiados miesto turas, II vieta
MANTAS BALTRAMAITIS, 3b klasė
METŲ SPORTININKAS
AIDIJA MOCKEVIČIŪTĖ, 4b klasė
METŲ AKTYVISTAS
Šiaulių miesto mokinių muzikos olimpiada, II vieta
Dalyvavimas su ansambliu „Fresco“ konkurso „Dainų dainelės“ baigiamajame laureatų koncerte
SOTERA BABRAUSKYTĖ, 3a klasė
GERUMO AITVARAS
MOKINIAI, GARSINĘ GIMNAZIJOS VARDĄ SAVO LAIMĖJIMAIS ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTERIJOS ORGANIZUOTOSE MIESTO IR RESPUBLIKOS OLIMPIADOSE, KITUOSE KONKURSUOSE
AUŠRINĖ MAŽRIMAITĖ, 3b klasė
Anglų kalbos olimpiados miesto turas, III vieta
Miesto konkursas „Moksleiviai prieš AIDS“, III vieta
DEIMA VILKANAUSKAITĖ, 2f klasė
Anglų kalbos konkurso miesto turas, I vieta
VIKTORIJA PABRĖŽAITĖ, 2a klasė
Jaunųjų filologų konkursas, miesto turo nugalėtoja
JUSTAS GLINSKIS, 4a klasė
Meninio skaitymo konkursas, miesto turas, III vieta
GABIJA VALANTINAITĖ, 1a klasė
50-asis tarptautinis jaunimo epistolinis rašinio konkursas, miesto etapo nugalėtoja
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos organizuoto konkurso „Odė gimtajai kalbai“ laimėtoja
URTĖ MEDŽIŪNAITĖ, 1a klasė
50-asis tarptautinis jaunimo epistolinis rašinio konkursas, miesto etapo nugalėtoja
TOMAS RAKAUSKAS, 1d klasė
Fizikos olimpiados miesto turas, III vieta
GABIJA SILVANAVIČIŪTĖ, 3e klasė
Biologijos olimpiados miesto turas, III vieta
FAUSTAS LEVANAS, 2d klasė
Fizikos olimpiados miesto turas III vieta
SIMAS SVIENSAS, 3a klasė
Fizikos olimpiados miesto turas, III vieta
DOVYDAS PURAUSKAS, 2e klasė
Technologijų olimpiados miesto turas, I vieta
ADRIANA LEVANAITĖ, 4d klasė
Technologijų olimpiados miesto turas, III vieta
Šiaulių miesto mokinių filosofijos olimpiada